Hakkımızda

KARADAVUT MAKİNA YED.PARÇA TAM.BAK.SAN.TİC.LTD ŞTİ VE ADEM KARADAVUT (ADEM USTA)

1980 yılında İstanbul caddesi Ertaş Ticaret ünvanı ile magirus tamir bakım ve yedek parça olarak faaliyet gösteren firmaya çırak olarak ilk adımı attım 1988 yılına kadar çalıştım.  Askerlik nedeniyle ayrıldım ve askerlikten sonra  aynı yerde çalışmaya devam ettim.

1992’de ayrılarak 1998 yılana kadar aynı meslek üzerine farklı yerlerde çalıştım.

Adem Karadavut adına kayıtlı Özaydınlar Ticaret olarak kendi tamirhanemizi açtık.  2000 yılına kadar Özaydınlar ticaret olarak Yedek parça tamir ve servis hizmetleri vermeye devam ettik. 2000 yılında Özaydınlar Makine Yedek parça san.tic.ltd.şti’ni kurduk. Ortaklığımız 15.04.2009 yılına kadar devam etti ve aynı tarihte ortaklığımız özel nedenlerden dolayı bitti.

15.04.2009 yılında KARADAVUT MAKİNA YEDEK PARÇA TAMİR BAKIM İTH. İHR. SAN.TİC.LTD. ŞTİ.  olarak 1235. Sokak (Eski 58. Sokak) No:73 Ostim adresinde aynı faaliyette devam etmekteyiz.

Firmamız KARADAVUT MAKİNA YEDEK PARÇA TAMİR BAKIM İTH. İHR. SAN.TİC.LTD.ŞTİ. 15.04.2009 ‘da kurulduğu günden itibaren magirus motor grubunda motor satış , sevis ve yedek parça hizmeti vermektedir.Yurtiçinde  kayıtlı hizmet verdiğimiz firma sayısı özel ve resmi olarak  200’ün üzerindedir. İnşaat asvalt ve yol bakım araçları , kuyu ve maden sondaj makinaları , yeraltı tünel makineları , kompresör , jeneratör, kırıcı , delici motorlarının  bakım servis ve yedek parçları  temininde güçlü bir firmadır.

Firmamız magirus ikinci el hava soğutmalı ve hem hava hem su soğutmalı  tam revizyonlu bir yıl garantili  motor satışları yapmaktadır.

Magirus özel servisi olarak  hizmetlerini zamanında aksatmadan başarıyla vermeye devam etmektedir.

  Not :Daynapac silindir – finişer , Vögele finişer  , Hamsilindir , Bomak silindir , Titan finişer, Biteli – finişer – silindir ,Atlas copco ,delici, kompresör ,Volvo , Eskavatör,finişer. 

  Yukarda belirtilen inşaat asfalt makinalarının motorları Magirus motordur.